Google ma najlepszych pozycjonerów na świecie ;)

Przynajmniej jeśli idzie o pozycjonowanie w Bing.com…. Na SEOmoz pojawiła się notatka na temat wypowiedzi Steva Ballmera z SMX West 2010 na temat Binga i Yahoo. W sumie nic bardzo ciekawego nie powiedział (chyba, że komuś zależy na adresie e-mail do Steva 😉 ). Ja zwróciłem uwagę na wypowiedź odnośnie doskonałości map na Bingu.

Postanowiłem przetestować jak działają wspomniane mapy (szczególnie, iż dzisiaj usłyszałem o nowej aplikacji – pierwszej aplikacji MS na Androida tj. właśnie bing). Wiedziałem, iż próżno szukać linka do bing maps w Google, więc wszedłem na bing.com i wpisałem „maps”. O to widok jaki zobaczyłem:

Chciałoby się rzec – nieźle wypozycjonowane ;). Jak chcecie znaleźć mapy na Bing, wpiszcie „bing maps„. Swoją drogą całkiem imponujące. Co prawda widok 3D nie działa w Chrome (ojoj chciałoby się powiedzieć 😉 ). Do tego w Europie brak informacji o ruchu na drogach, czy efektownych widoków „bird’s eye”, ale dla USA wygląda to imponująco. Zważywszy, iż Bing to tak naprawdę nadal faza ‚start up’, należy pogratulować i czekać na analogiczne mapy Europy (w tym Polski).

Na koniec widok Broadway:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.