Rewolucje Magdy Gessler – o sile mediów tradycyjnych

Ciężko oszacować jaki byłby koszt reklamy telewizyjnej dla małej restauracji która chciałaby sobie wyemitować (kilkukrotnie) godzinny program na jej temat i to z udziałem celebrytki jaką jest Magda Gessler. Możliwe że wydając tyle samo na reklamę w necie lub otrzymując jej równowartość, też skutek byłby podobny. Uczestnictwo w Rewolucjach jest jednak darmowe, zasięg ogromny, a skutek – pełne stoliki i konieczność rezerwacji miejsc (gratulacje dla Samui!).

Natomiast jak to się przekłada na odwiedzalność – zobaczcie sami na statsy. Strona restauracji prościutka – postawiłem ją kiedyś na WordPressie z darmową templatką. Templatka miała się później zmienić na coś profesjonalnego na zamówienie – jak wiadomo prowizorka lubi trwać 🙂 Do tego niestety późno dowiedziałem się o emisji i serwer przez godzine był przeciążony (zainstalowanie pluginu cache-ującego rozwiązało problem). Zobaczcie sami:

Rewolucje Magdy Gessler - a strona www

Obecnie jest już inna strona (już nie robiona przeze mnie). Warto odnotować także duży przyrost fanów na stronie Facebook-owej.

2 odpowiedzi na “Rewolucje Magdy Gessler – o sile mediów tradycyjnych”

  1. Tomasz pisze:

    No ale strona w progarmie została nieźle skrytykowana przez Panią Magdę, więc pewnie stąd te zmiany 🙂

    Nie wiem tylko czy sam udział restauracji w programie jest do końca darmowy [źródło: http://www.hotmoney.pl/artykul/gessler-uratuje-twoja-restauracje-ale-nie-za-darmo-25084/1 ]

    • Jak nie miała co krytykować to skrytykowała stronę.

      A tak jak napisałem – strona była na WordPressie i szablonie, miałą mieć cotnent pozycjonujący dobrze w Google, potem miała zostac przeprojektowana (i tak zostało na 2 lata 🙂 ).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.