Księgarnia internetowa Selkar.pl wybrała AtomStore

AtomStore - system e-commerce Jedna z czołowych polskich kięgarni internetowych – firma Selkar zdecydowała się na zmianę platformy e-commerce i wybrała AtomStore spośród kilku innych systemów dostępnych na rynku – decydującą rolę przy wyborze naszego systemy pełniły takie kwestie jak:

  • elastyczność katalogu w zakresie kształtowania oferty,
  • duże możliwości skalowania platformy,
  • wiele narzędzi marketingowych wspomagających sprzedaż – program lojalnościowy, kubony rabatowe, grupy cenowe, zaawansowane promocje, landing pages, zestawy produktowe, itp.
  • mechanizmy pozwalające na tworzenie rekomendacji produktowych na podstawie ich profilu zakupowego użytkownika,
  • zaawansowany moduł newslettera.

Prace nad wdrożeniem trwały od maja do września. O przebiegu wdrożenia opowiada Michał Stypułkowski, właściciel firmy Selkar –  “Zmiana systemu e-commerce w tak dużym sklepie jak Selkar.pl to wyzwanie dla całej firmy. Nasi pracownicy wraz z zespołem NetArch wykonali bardzo dużo pracy aby cały proces przebiegł sprawnie i sprawił jak najmniej kłopotów naszym klientom. W październiku zakończyliśmy prace i teraz skupiamy się na wprowadzaniu kolejnych rozwiązań oferowanych przez nowy system, które już niebawem z przyjemnością będziemy przedstawiali naszym klientom.”.
Selkar.pl - wybrał AtomStore

 

Przenosiny sklepu Selkar.pl na system AtomStore to jeden z największych tego typu projektów w tym roku w Polsce. Księgarnie internetowe charakteryzują się bardzo dużym katalogiem produktów i duża liczbą wyświetleń stron. Przygotowanie do tego typu wdrożenia wymaga bardzo dużo pracy. Dziękujemy całemu zespołowi Selkar.pl za wspólną pracę oraz zaufanie i wybór naszej platformy. Mamy nadzieje, iż 2013 będzie rokiem dynamicznego rozwoju księgarni.

Selkar.pl to jedna z największych i najstarszych księgarni internetowych w kraju. W raporcie Internet Standard e-commerce 2011 zajęła 7 miejsce w kategorii Książki i muzyka.

AtomStore to autorska platforma e-commerce klasy premium, skierowana do średnich i dużych sklepów oraz hurtowni internetowych.

ps.

Jako zespół AtomStore bardzo cieszymy się z kolejnego wyzwania jakim było uruchomienie nowego systemu dla księgarni Selkar.pl. Mamy nadzieję, iż już niebawem będziemy mogli podzielić się kolejnymi ciekawymi wdrożeniami.

Jedna odpowiedź do “Księgarnia internetowa Selkar.pl wybrała AtomStore”

  1. […] Rozpoczynamy prace nad wdrożeniem Selkar.pl (top10 na rynku sprzedaży książek online, top40 e-commerce w Polsce) – bardzo duża baza klientów, rozbudowana oferta katalogowa, skomplikowane procesy logistyczne, integracje. Projekt jest trudny, wymaga od nas wielu przygotowań, solidnej optymalizacji AtomStore na potrzeby obsługi dużego ruchu oraz zmian w architekturze, tak aby w przyszłości umożliwić skalowanie i obsługę jeszcze większego ruchu. Udaje się, sklep startuje w sierpniu (http://plutecki.net/2012/11/ksiegarnia-internetowa-selkar-pl-wybrala-atomstore/). […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.