AtomStore - system e-commerce

Księgarnia internetowa Selkar.pl wybrała AtomStore

8 Lis , 2012  

AtomStore - system e-commerce Jedna z czołowych polskich kięgarni internetowych – firma Selkar zdecydowała się na zmianę platformy e-commerce i wybrała AtomStore spośród kilku innych systemów dostępnych na rynku – decydującą rolę przy wyborze naszego systemy pełniły takie kwestie jak:

  • elastyczność katalogu w zakresie kształtowania oferty,
  • duże możliwości skalowania platformy,
  • wiele narzędzi marketingowych wspomagających sprzedaż – program lojalnościowy, kubony rabatowe, grupy cenowe, zaawansowane promocje, landing pages, zestawy produktowe, itp.
  • mechanizmy pozwalające na tworzenie rekomendacji produktowych na podstawie ich profilu zakupowego użytkownika,
  • zaawansowany moduł newslettera.

Prace nad wdrożeniem trwały od maja do września. O przebiegu wdrożenia opowiada Michał Stypułkowski, właściciel firmy Selkar –  “Zmiana systemu e-commerce w tak dużym sklepie jak Selkar.pl to wyzwanie dla całej firmy. Nasi pracownicy wraz z zespołem NetArch wykonali bardzo dużo pracy aby cały proces przebiegł sprawnie i sprawił jak najmniej kłopotów naszym klientom. W październiku zakończyliśmy prace i teraz skupiamy się na wprowadzaniu kolejnych rozwiązań oferowanych przez nowy system, które już niebawem z przyjemnością będziemy przedstawiali naszym klientom.”.
Selkar.pl - wybrał AtomStore

 

Przenosiny sklepu Selkar.pl na system AtomStore to jeden z największych tego typu projektów w tym roku w Polsce. Księgarnie internetowe charakteryzują się bardzo dużym katalogiem produktów i duża liczbą wyświetleń stron. Przygotowanie do tego typu wdrożenia wymaga bardzo dużo pracy. Dziękujemy całemu zespołowi Selkar.pl za wspólną pracę oraz zaufanie i wybór naszej platformy. Mamy nadzieje, iż 2013 będzie rokiem dynamicznego rozwoju księgarni.

Selkar.pl to jedna z największych i najstarszych księgarni internetowych w kraju. W raporcie Internet Standard e-commerce 2011 zajęła 7 miejsce w kategorii Książki i muzyka.

AtomStore to autorska platforma e-commerce klasy premium, skierowana do średnich i dużych sklepów oraz hurtowni internetowych.

ps.

Jako zespół AtomStore bardzo cieszymy się z kolejnego wyzwania jakim było uruchomienie nowego systemu dla księgarni Selkar.pl. Mamy nadzieję, iż już niebawem będziemy mogli podzielić się kolejnymi ciekawymi wdrożeniami.

, ,


One Response

  1. […] Rozpoczynamy prace nad wdrożeniem Selkar.pl (top10 na rynku sprzedaży książek online, top40 e-commerce w Polsce) – bardzo duża baza klientów, rozbudowana oferta katalogowa, skomplikowane procesy logistyczne, integracje. Projekt jest trudny, wymaga od nas wielu przygotowań, solidnej optymalizacji AtomStore na potrzeby obsługi dużego ruchu oraz zmian w architekturze, tak aby w przyszłości umożliwić skalowanie i obsługę jeszcze większego ruchu. Udaje się, sklep startuje w sierpniu (http://plutecki.net/2012/11/ksiegarnia-internetowa-selkar-pl-wybrala-atomstore/). […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *