Ostatni ShopCamp przed wakacjami – 14 czerwca, Kraków!

shopcampUwaga, uwaga – 14 czerwca w Krakowie odbędzie się ostatnie spotkanie przed wakacjami z cyklu ShopCamp . Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 (UWAGA: wyjątkowo w piątek).

Formuła spotkań tematycznych bardzo dobrze przyjęła się wśród uczestników. Po sukcesie ShopCampu „Męskie hobby” w Poznaniu, dalej „płyniemy” tym nurtem. Czerwcowy termin sprzyja pochyleniu się nad częścią rynku związaną ze sportem i turystyką.

Agenda  spotkania zapowiada się bardzo interesująco, podczas spotkania wystąpią między innymi:

  • Dagmara Kruszewska (SOFORT Banking) i Lorenz van der Stram (Salesupply Polska) – Think global act local – case study tennis point
  • Tomasz Karwatka (Divante)
  • Kamil Lodziński (Fly4free.pl) – Sprzedaż kontekstowa w serwisie contentowym na przykładzie fFly4free.pl
  • Tomasz Dębiec (Endurome)
  • Konrad Latkowski (Manubia) – Panorama doliny e-commerce (premiera)
  • Anna Górnica (Podróżniccy.com)
  • Łukasz Kozłowski (Presto) – Odkrywania pasji. Wpły sklepu offline na kształtowanie się modelu online
  • Tomasz Szczęsny (Placeknow.com)

W tym tygodniu pojawi się także informacja na temat gościa specjalnego, którego obecność uświetni krakowskie spotkanie!

Już drugi rok z rzędu jako partner merytoryczny (tym razem jako AtomStore) wspieramy Fundacje Polak 2.0 w organizacji ShopCamp-ów. Mamy nadzieje iż cykl imprez będzie miał pozytywny wpływ na rozwój rynku e-commerce, ułatwi właścicielom sklepów nawiązywanie kontaktów i zdobywanie wartościowej wiedzy na temat prowadzenia sklepów.

Po głównej części odbędzie się ShopCamp ARENA – jeśli chcesz zaprezentować swój biznes, pomysł czy rozwiązanie, możesz zrobić to podczas 5 minutowej prezentacji.

Zapamiętaj datę – 14 czerwca, Forty Kleparz (ul. Kamienna 2). Udział jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować. Wszystkie informacje na temat wydarzenia są dostępne na stronie shopcamp.pl.

Jeśli spodobał Ci się ten post, napisz co myślisz w komentarzu lub subskrybuj RSS-a aby w przyszłości otrzymać powiadomienie o najnowszych postach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *