ShopCamp #20 – 30 listopada w Łodzi, do zobaczenia!

Najbardziej pracowity okres w e-commerce właśnie trwa. Zdecydowanie warto jednak znaleźć czas i pojawić się 30 listopada w Łódzkiej Specjalnej Stefie Ekonomicznej na #20 spotkaniu z cyklu ShopCamp. Na dwudzieste, jubileuszowe spotkanie organizatorzy do udziału zapraszają w szególności przedstawicieli branży odzieżowej.

Po sukcesie ShopCamp „Dzieciaki” i ShopCamp „Męskie hobby” przyszedł czas na tematyką skierowaną do e-sklepów z branży modowej. W agendzie najbliższego spotkania  znajdzie się szereg tematów prezentujących case’y z tego segmentu rynku. Wystąpią m.in.:

  • Zbigniew Nowicki (opiniac.com) z prezentacją: „Poznaj opinie użytkowników Twojego e-commerce – czyli jak skutecznie poprawiać wyniki sprzedaży sklepu internetowego”, który posłuży się m.in. przykładami Answear.com i Top Secret;
  • Marcin Piwowarczyk (Bold Brand Commerce), który poruszy istotną kwestię namingu w e-commerce i przedstawi prezentację pod tytułem: „Luis V., podrobione okulary, a sprawa nazwy w e-commerce”;
  • Tomasz Miler (MilerSzyje.pl), który opowie o pasji do mody i o tym jak przekuć ją w zawód i biznes. W wystąpieniu Tomasza nie zabraknie z pewnością wiedzy na temat personal brandingu;
  • Albert Hupa (IRCenter) z prezentacją: „Jak sprzedać swoje ciuchy w internecie? Analiza internautów zainteresowanych modą”.

Punktem programu będzie wystąpienie Rafała Stępniewskiego (Rzetelny Regulamin). Podczas tej prelekcji będzie się można dowiedzieć m.in:

  • jakie zmiany szykują się w najbliższym czasie w zakresie prawa e-commerce w związku z nową ustawą o prawach konsumenta ;
  • o tym jakie nowe obowiązki będą mieli e-sprzedawcy;
  • jak nowe przepisy wpłyną na aspekty techniczne i wizualne e-sklepu.

Termin najbliższego ShopCampu jest bliski jednemu z najsympatyczniejszych dni w roku – „Mikołajkom”. Organizatorzy postanowili wykorzystać ten fakt i zachęcić uczestników do przyniesienia ze sobą na konferencję czapek, szalików i rękawiczek, które zostaną przekazane podopiecznym placówek opiekuńczo-wychowawczych. Jeżeli Ty też chcesz się przyłączyć, to szczegóły na temat akcji znajdziesz na stronie shopcamp.pl/akcja.

ShopCamp to spotkania dotyczące szeroko pojętej tematyki sprzedaży w internecie. Najbliższe spotkanie to ostatnie w tym roku, a zarazem kończące czwarty cykl ShopCampa, który gromadzi społeczność e-commerce od 2010 roku. Oprócz dużej dawki wiedzy ekspertów, spotkaniom towarzyszy luźna atmosfera, która powoduje, że ich uczestnicy bez problemu przełamują bariery komunikacyjne i nawiązują cenne kontakty z innymi.

Czwarty cykl ShopCampu wspierają partnerzy: DPD Polska, SOFORT Banking, FreecoNet, Manubia, AtomStore.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować. Strona ze szczegółami wydarzenia – Kliknij i zobacz

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.