Ruszyła strona AtomStore

Powiedzenie „Szewc bez butów chodzi” w naszym przypadku było dość trafione. Przez ponad 2 lata zrealizowaliśmy +50 wdrożeń, jednocześnie nie posiadając strony AtomStore.

Większość Klientów trafiała do nas z polecenia lub były to osoby dość uważnie śledzące rozwój rynku e-commerce, które zdobywały informacje o naszym systemie na blogach, konferencjach czy czytając chociażby mojego bloga.

Okres który nazwalibyśmy „beta” dobiegł jednak końca.

Od kilku miesięcy pracujemy dość mocno nad marketingiem oraz wieloma usprawnieniami nie tylko w samym AtomStore, ale i „wokół”. Dość poważnie rozwijamy system CRM, który służy do obsługi zgłoszeń i zarządzania pracami zespołu programistów, pracujemy nad rozwojem dokumentacji, odświeżyliśmy ofertę (dostosowaliśmy ją do potrzeb Klientów oraz strategii która uległa lekkim modyfikacjom), przygotowaliśmy nowy szablon domyślny (na ten temat pojawi się oddzielny wpis), nowe demo i na końcu uruchomiliśmy stronę www.

W najbliższych miesiącach postaram się częściej informować nt. aktualizacji i rozwoju AtomStore. Niestety w ostatnim okresie nie było na to czasu, przez co blog trochę ucierpiał. No ale są rzeczy ważne i ważniejsze. Tymczasem zapraszam na stronę Atoma: www.atomstore.pl.

Strona AtomStore

Strona AtomStore

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.