Ciekawa prezentacja nt. projektowania, Androida i emocji

22 maja , 2013  

Bardzo ciekawa prezentacja na temat projektowania interfejsów, emocji, empatii itd.:
More…

, ,

Google tłumaczy rozmowy na Androidzie

14 Paź , 2011  

Coś co kilka lat temu wydawało się science fiction, teraz dostępne jest w każdym telefonie z Androidem. Zobaczcie sami:

, ,

Hej HTC, gdzie jest moja aktualizacja

24 Lip , 2011  

Ze złością czytam o aktualizacjach Androida w Motorolach, Samsungach i LG. Nawet (teoretycznie) dużo słabsze telefony konkurencji mają już nowy OS.

Jestem gadżeciarzem i maniakiem nowości? Nie! Po prostu chciałbym móc korzystać z telefonu (nie wgrywając nieoficjalnych ROM-ów). Niestety HTC Sense w wersji Android 2.2 po pół roku zajmuje tyle miejsca, że pomimo przeniesienia wszystkich aplikacji (które można przenieść – oczywiście składowych Sense nie można)  na kartę SD, wyczyszczenia kart pamięci podręcznej, restarcie systemu po 30 sekundach wyskakuje ostrzeżenie o małej ilości pamięci.

Wydaje mi się, iż HTC nie spełnia oczekiwań (szczególnie zaawansowanych) użytkowników. Pomimo, iż ich telefony technicznie są naprawdę świetne, to obsługa klienta i support sprawia, że marka mocno ucierpi. Pomimo, iż słuchawce jako urządzeniu nie mam nic do zarzucenia, to prawdopodobnie następny telefon kupię Samsunga albo Motoroli. Wydaje mi się, iż nie jestem osamotniony w tych odczuciach http://www.facebook.com/HTCPolska?sk=wall&filter=1

, ,

Google Goggles – nie samym iPhonem człowiek żyje ;)

25 Sie , 2010  

W ostatnim czasie przyjęło się, iż wszystko co dobre w dziedzinie smartphone-ów pochodzi od Apple-a lub przynajmniej zostało stworzone jako pierwsze na iPhone. Niekoniecznie…

More…

, , ,

Reklama mobile od Google – Google Places tu i teraz

1 Sie , 2010  

Nie tak dawno pisałem o tym, iż Google stworzyło nową usługę pod nazwą Google Places. W tym tygodniu pojawiła się informacja o udostępnieniu Google Places API oraz nowej wersji aplikacji na telefony, która od teraz nazywać się będzie po prostu Places (na polskich telefonach Miejsca).
More…

, , , , , , ,