Szukamy account managerów do AtomStore

21 Kwi , 2017  

Zatrudniamy! Szukamy 1 osoby na pełen etat, lub 2 studentów na 3/4 etatu do działu obsługi klienta w AtomStore.

Główne obowiązki które pełnić będą nowe osoby to:

  • Opieka nad przydzielonymi Klientami – rozwiązywanie podstawowych problemów z zakresu konfiguracji i obsługi systemu AtomStore.
  • Przygotowywanie listy wymagań (w dalszym okresie specyfikacji) do umów.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i umów dotyczących realizacji sklepów internetowych w oparciu o system AtomStore.
  • Prowadzenie wdrożeń systemów e-commerce (nadzór nad pracami graficznymi, harmonogramem wdrożenia, testami systemu), rozwój istniejących sklepów.

Więcej informacji na stronie: http://www.atomstore.pl/praca-specjalista-ecommerce-account-manager-2017 

, ,

Wdrożenie systemu B2B w organizacji – prezentacja z Targów Ehandlu

11 Kwi , 2016  

Zapraszam do zapoznania się z moją prezentacją (ps. organizatorzy obiecali umieszczenie niebawem video z prezentacji):

More…

, ,

Co słychać w AtomStore – cz. 3/3

22 Mar , 2016  

To już ostatnia część serii nt. najważniejszych zmian i funkcji które pojawiły się w zeszłym roku w naszym systemie. W poprzednich wpisach przedstawiłem między innymi: funkcje magazynowe, wersję B2B wraz z handlowcami oraz ofertowaniem, a także modułem reklamacji, funkcje marketing automation, dynamiczne listy produktowe, landing pages oraz nowe mechanizmy promocji dostępnych w systemie AtomStore.

W ostatniej części zaprezentuje moduły które często nie są zbyt eksponowane ale jednocześnie mogą znacząco ułatwić pracę sprzedawcom.  More…

, ,

Co słychać w AtomStore cz. 2/3

26 Sty , 2016  

W pierwszej częsci „Co słychać w AtomStore” przedstawiłem funkcje magazynowe, wersję B2B wraz z handlowcami oraz ofertowaniem, a także modułem reklamacji. W drugiej częsci chciałbym zaprezentować funkcje marketing automation, dynamiczne listy produktowe, landing pages oraz nowe funkcje w mechanizmach promocji dostępnych w naszym systemie.

More…

,

Co słychać w AtomStore – cz. 1/3

15 Sty , 2016  

W AtomStore ciężko pracujemy nad tym aby nasza platforma była najlepszym systemem e-commerce w Polsce. Co to znaczy? Definicje ‘najlepszego’ systemu mogą być różne i zależne od potrzeb osób wybierających rozwiązanie. Dla małego sprzedawcy najlepszym systemem będzie taki, który pozwala szybko i łatwo uruchomić nowoczesny, bezbłędny sklep przy zachowaniu niewielkich kosztów. Dla takiego sprzedawcy zaawansowane rozwiązania mogą być niepotrzebne lub mogą wręcz utrudniać rozpoczęcie pracy.

More…

, ,

Praca dla programisty PHP – dołącz do AtomStore

17 Cze , 2015  

 

Poszukujemy programisty do zespołu AtomStore. Jeśli wśród czytelników mojego bloga jest programista szukający pracy (albo znajomy programisty szukającego pracy) to zapraszam 🙂

More…

, ,

Promocje wiązane – chwalimy

16 Cze , 2015  

Ostatnio mam bardzo mało czasu na bloga – skupiam się głównie na rozwoju AtomStore. W jaki sposób przekłada się to na system? Zobaczcie sami – dzisiaj pochwalę się nowym modułem który opracowaliśmy.

More…

,

Architektura systemu e-commerce. AtomStore – magazyn i dostawcy a system ERP

15 Cze , 2015  

Analiza środowiska w jakim wykorzystywany będzie system

Projekt architektury warto rozpocząć od analizy “środowiska” w jakim ma funkcjonować wdrażany system. Analiza taka może być prowadzona np. ze względu na grupy interesariuszy czy procesy realizowane przez system. 

More…

, ,

Wykorzystanie programu lojalnościowego do budowania marki sklepu

5 maja , 2015  

Brak wyróżniającej się na rynku marki jest jedną z największych bolączek wielu sprzedawców. Sklepy które handlują towarami dostępnymi u wielu sprzedawców i jednocześnie nie posiadające silnej marki (a co za tym idzie bazy klientów) popadają często w pułapkę walki cenowej. Obniżka marży wydaje im się najprostszą i jedyną drogą do zwiększenia sprzedaży. Takie działanie na dłuższą metę nie ma jednak szans na powodzenie i udaje się tylko nielicznym firmom, które najlepiej opanowały minimalizację kosztów operacyjnych. Pozostałe popadają często w stagnacje lub długi gdyż nie realizują marż koniecznych do rozwoju firmy.

More…

, ,

Polityka cenowa i dostawcy w systemie e-commerce (zaproszenie na blog AtomStore)

5 Sty , 2014  

Wszystkich zainteresowanych e-commerce zapraszam do czytania bloga AtomStore. Będziemy tam pisali na tematy związane z rozwojem systemu AtomStore, wykorzystaniem jego możliwości ale i ogólnymi poradami, trendami i dobrymi praktykami.
More…

, ,