Szukamy kuponów promocyjnych – w sieci

20 Kwi , 2011  

Statystyki co prawda dla rynku USA, ale bardzo imponujące. Według Microsoftu i Bing-a 74% użytkowników wyszukuje ofert promocyjnych w wielu serwisach przynajmniej raz w tygodniu! Do tego 25% poświęca na to dłużej niż godzinę w tygodniu. WOW!

More…

, , ,

Zmiany w algorytmach Google i Bing

15 Mar , 2011  

Świetna prezentacja SEOmoz dotycząca historii zmian w algorytmach Google i Bing. Polecam wszystkim, którzy chcą wiedzieć dlaczego dobre SEO nie może być tanie oraz dlaczego content is the king.
More…

, , , , ,

MS Facebook is calling!

15 Paź , 2010  

Październik to miesiąc stojący pod znakiem ważnych zmian na Facebook-u. Najpierw pojawił się nowy mechanizm grup, następnie informacje o integracji Skype-a z FB, a wczoraj..

More…

, , , ,

Google ma najlepszych pozycjonerów na świecie ;)

4 Mar , 2010  

Przynajmniej jeśli idzie o pozycjonowanie w Bing.com…. Na SEOmoz pojawiła się notatka na temat wypowiedzi Steva Ballmera z SMX West 2010 na temat Binga i Yahoo. W sumie nic bardzo ciekawego nie powiedział (chyba, że komuś zależy na adresie e-mail do Steva 😉 ). Ja zwróciłem uwagę na wypowiedź odnośnie doskonałości map na Bingu.

More…

, , , , ,

Ciesze się, że jest BING, ciesz się jest Apple…

20 Lis , 2009  

Nie używam, ale cieszę się. W tym miesiącu BING zyskał już 10% rynku w USA. Nim wyszukiwarka zacznie sensownie działać także w innych krajach minie chwile czasu, nim przyciągnie odpowiednią ilość reklamodawców żebyśmy mogli mówić o rynku usług SEM dla BING’a minie jeszcze więcej. More…

, , , ,