Rusza Google Offers

22 Kwi , 2011  

Nie jest to raczej zaskoczeniem, Google uruchomiło dzisiaj nową usługę – Google Offers. Wczoraj pisałem o tym, iż Grupon będzie starał się być bardziej precyzyjny w swoich rekomendacjach. Jakieś 2 tygodnie temu informowałem, iż Google wprowadza Oferty do Google Places w telefonach.

More…

, , , ,

Google wprowadza swoje deals-y, czyli kupony promocyjne w komórce

13 Kwi , 2011  

Google deals

W tym tygodniu Google uruchomiło opcje meldowania się w Miejscach. O aplikacji Google Places czyli Miejsca pisałem wcześniej tu (places w pececie) i tu (w komórce).

More…

, , , , ,

Google i wyszukiwanie lokalnych produktów

16 Lis , 2010  

Dzisiaj większość serwisów rozpisywała się na temat nowych funkcji Facebook-a. Jakoś nie specjalnie mnie to interesuje. Akurat w tej wojnie nie mam preferencji – nie wiem czy uwierzycie, ale nie mam konta w @gmail.com i pewnie nie będę korzystał z konta @facebook.com. Wracam więc do ciekawszych informacji, które pojawiły się dzisiaj w necie.

More…

, , , , , ,

Reklama mobile od Google – Google Places tu i teraz

1 Sie , 2010  

Nie tak dawno pisałem o tym, iż Google stworzyło nową usługę pod nazwą Google Places. W tym tygodniu pojawiła się informacja o udostępnieniu Google Places API oraz nowej wersji aplikacji na telefony, która od teraz nazywać się będzie po prostu Places (na polskich telefonach Miejsca).
More…

, , , , , , ,