Wysyłaj pieniądze za pomocą Gmail-a – integracja Google Wallet

15 maja , 2013  

Wśród wielu ciekawych news-ów z Google I/O pojawił się jeden szczególnie interesujący. Jedno z badziej interesujących rozwiązań ostatnich lat w dziedzinie płatności internetowych. Google przygotowało integracje umożliwiającą wysyłanie środków zgromadzonych w Google Wallet za pomocą Gmaila.
More…

, ,

Google Wallet – It’s so cool

26 Paź , 2011  

Z uwagą śledzę rozwój usługi Google Wallet. Ostatnio dodano Polecane oferty oraz możliwość bardzo łatwego płacenia i realizacji kuponów. Dla przykładu Google podaje oferty stworzone we współpracy z American American Eagle Outfitters (-15%), The Container Store (-10%) cz -15% w Macy’s.

To wszystko będzie powiązane z Mapami Google, aplikacją Google Product Search itd. Offline = online!

Na razie wydaje nam się to bardzo odległe – tak samo jak smart phone-y i aplikacja facebooka na telefonie 2 late temu 😉

, , ,

SoLoMo – nowe pokolenie sprytnych klientów

14 Cze , 2011  

SoLoMo to skrót od Social Local Mobile. Określa się nim klientów wykorzystujących nowe technologie podczas dokonywania zakupów. Chodzi tu o wyszukiwanie najbliższych ofert, opinii, korzystanie z rabatów i zniżek. Premiera Google Wallet to kolejny krok w kierunku klientów kategorii SoLoMo.

Ciekawy artykuł na ten temat pojawił się na Social Commerce Today, http://socialcommercetoday.com/google-wallet-groupon-groceries-say-hello-to-the-solomo-consumer/.

, , ,

Google Wallet – the revolution is here!

27 maja , 2011  

Gogole Wallet

Gogole WalletWczoraj odbyła się premiera nowej usługi Google o wiele mówiącej nazwie Google Wallet. Od kilkunastu dni od osób wysoko postawionych w Google można było usłyszeć, iż gigant stawia na mobile. Firma kupiła także kilka start-upów związanych z mobile, e-commerce, uruchomiła usługę konkurencyjną dla Grupona.

More…

, , , ,