Optymalizacja kampanii AdWords w e-commerce

15 maja , 2012  

Zapraszam do obejrzenia prezentacji Sebastiana Sumy z ostatniego ShopCampa w Białymstoku na temat optymalizacji kampanii SEM w e-commerce:

More…

, ,

Sempai.pl – trochę kryptoreklamy i promocja dla czytelników bloga

7 Gru , 2010  

sempai.pl

Kilka ostatnich tygodni pracowaliśmy nad uruchomieniem nowej marki. Piszę o tym nieprzypadkowo, gdyż oferta którą przygotowaliśmy, kierowana jest do wielu czytelników mojego bloga.

Nieprzypadkowo trzy pierwsze litery tworzące nazwę to SEM. Oferta Sempai skupia się na usługach związanych z Search Engine Marketingiem, ale nie tylko. Nasze usługi obejmują: More…

, , , , ,

Co sprzedaje w polskim e-commerce

25 Paź , 2010  

Kontynuując temat Facebooka w e-commerce postanowiłem przyglądnąć się kilku sklepom i sprawdzić skąd biorą się transakcje. Oczywiście mam ograniczony zasięg i nie jestem w stanie zbadać całego polskiego e-commerce-u. Prawdę mówiąc mam informacje tylko od kilkunastu sprzedawców.

More…

, , , , , , ,

Google Wars

10 Wrz , 2010  

O tym, że w Google Adwords możliwe będzie używanie znaków towarowych mówiło się już wcześniej. Dziś jednak oficjalna informacja do użytkowników systemu – cytuje:

More…

, , , ,

Reklama mobile od Google – Google Places tu i teraz

1 Sie , 2010  

Nie tak dawno pisałem o tym, iż Google stworzyło nową usługę pod nazwą Google Places. W tym tygodniu pojawiła się informacja o udostępnieniu Google Places API oraz nowej wersji aplikacji na telefony, która od teraz nazywać się będzie po prostu Places (na polskich telefonach Miejsca).
More…

, , , , , , ,

Pozycjonowanie nie ma sensu w e-commerce

17 Cze , 2010  

Dość kontrowersyjna teza, która wygłosił na swoim blogu Marcin Balawajder. Jak się pewnie domyślacie – nie zgadzam się!
More…

, , , ,