Co się wydarzyło na drugim MoonCampie

10 Gru , 2010  

Wczoraj odbyło się drugie spotkanie z cyklu MoonCamp. Moon trochę się rozkręcił i zaplanował aż 5 prezentacji. Z biegiem czasu okazało się, że zmieszczą się tylko 4.

More…

, , , , ,

Krótka relacja z ShopCamp-u

5 Gru , 2010  

Czekając na pojawienie się video postanowiłem wrzucić relację z ShopCampa. Sorry za spore opóźnienie, ale wiecie – nadejście zimy zaskoczyło drogowców 😉

Pierwsza prezentacja należała do Marka Małachowskiego z Chce.to – Jak reklamować produkty, których jeszcze nikt nie zna.
More…

, , ,

Zapraszam na Shopcamp, najbliższa sobota!

24 Lis , 2010  

W najbliższą sobotę odbędzie się pierwszy po wakacjach ShopCamp. Fani, praktycy, konsultanci związani z e-commerce zjadą się tym razem do Katowic aby dyskutować na temat najnowszych trendów oraz rozwiązań.

More…

, , ,

Forum IAB 2010 subiektywnie – relacja z dnia 1

7 Lis , 2010  

Z lekkim opóźnieniem wrzucam krótką relacje z dnia pierwszego Forum IAB.

Prezentacje rozpoczął Mike Walsh, który przedstawiał swoje wizje roku 2024. Walsh mówił o różnicach kulturowych oraz wskazywał trendy, które można zauważyć już teraz. Skupił się na podejściu antropologicznym, nie snuł wizji dotyczących rozwoju technologicznego. Właściwie takie podejście jest bezpieczniejsze, gdyż technologia ewoluuje tak szybko, że ciężko wiarygodnie mówić co będzie za naście lat. Natomiast procesy kulturowe charakteryzują się ciągłością, są łatwiejsze do przewidzenia..

More…

, , , , , , ,

ForumIAB – dzień drugi, subiektywnie

4 Lis , 2010  

„Czy panowie muszą tak napier….. od bladego świtu?! Że nie podbijam karty na zakładzie o siódmej rano…” – wczoraj jak wychodziłem z Moonem z imprezy o drugiej, spodziewałem się swojej obecności na prezentacjach około 11, no ale życie płata figle i jestem już na pierwszej prezentacji 🙂

More…

, , , , , , ,