Kraków – remont za remontem, remontem pogania

6 Wrz , 2013  

Jeżdżąc po Krakowie (to taki eufemizm do ‚stojąc w korku’) zastanawiam się jak długo będziemy jeszcze żyli w kraju, w którym urzędnicy i urzędy są po to aby zatrudniać i zapewniać spokojną i w miarę dobrze płatną pracę, a dobro społeczności stawiane jest na ostatnim miejscu, decyzje podejmowane są bez logiki, błędy uchodzą bezkarnie lub są wręcz premiowane.
More…

, ,

Video z krakowskiego ShopCamp-a

5 Kwi , 2011  

Eventino przygotowało materiał video z ostatniego ShopCamp-a. Zapraszam do oglądnięcia mojej prezentacji nt. tego co zrobić z klientami, którzy nie kupują w naszym sklepie. Wszystkie prezentacje dostępne są pod adresem: http://vimeo.com/channels/shopcamp

, ,

Prezentacja z niedzielnego ShopCampu

29 Mar , 2011  

Tych którzy nie mieli okazji pojawić się w sobotę na ShopCampie zapraszam do oglądnięcia mojej prezentacji. Jak tylko Eventino przygotuje materiał video, wrzucę link na bloga.
More…

, ,

ShopCamp już w sobotę, w Krakowie

22 Mar , 2011  

W najbliższą sobotę w Drukarni odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu ShopCamp. Nie ma jeszcze oficjalnej agendy, ale powinno być – jak zwykle – bardzo ciekawie.

More…

, , , ,

MoonCamp już w czwartek

8 Mar , 2011  

W najbliższy czwartek tj. 10 marca w krakowskiej Drukarni kolejne spotkanie z cyklu MoonCamp. Tak jak wspominałem w poprzednim wpisie będę miał przyjemność opowiedzieć parę słów o jednym z projektów jakimi zajmujemy się w NetArch-u.

More…

, , ,

Lądowanie na księżycu, czyli MoonCamp #3

27 Sty , 2011  

Wczoraj odbył się już trzeci MoonCamp. Tym razem nietypowo bo w środę i w trochę niefortunnym terminie (XRAI oraz PitchRally) – mimo tego znacznie większa sala w Drukarni była mocno wypełniona.

More…

, ,

Interactive Day 2

15 Sty , 2011  

coco by wall street

Wczoraj w Fabryce miał miejsce drugi Interactive Day. W harmonogramie pojawiły się tylko 2 prezentacje, ale za to jedna z nich należała do Tomasza Bagińskiego. Oprócz tego krótkie wystąpienia mieli Mateusz Tułecki oraz Jarosław Sobolewski.

Jak oceniam wydarzenie? Chłopaki z WallStreet pokazali kilka swoich projektów w tym projekt puszki dla Coca Cola, identyfikację dla Muzeum Narodowego w Krakowie oraz docenioną w wielu desingerskich serwisach identyfikację dla COCO. Przy okazji nieźle się bawili co nie do końca korespondowało z nastrojami na sali (wszyscy chcieli dostać numer do dealera który sprzedał im taki towar 😉 ).

coco by wall street

Druga prezentacja należała do Tomasza Bagińskiego, który pokazał dwie prace na Expo 2010 oraz film dla Muzeum Powstania Warszawskiego. Co tu dużo mówić – warsztat Bagińskiego i prace które prezentuje są na totalnie światowym poziomie. Jego warsztat i możliwości studia są takie, że mógłby długo opowiadać o tym jak robili poszczególne projekty, pokazywać niuanse techniczne itd. Podejrzewam jednak, że większość osób na sali nie do końca byłaby tym zainteresowana.

BTW. niektóre stwierdzenia Tomka były dość zabawne i zaskakujące „Mam przeciętny gust”.

Pomiędzy prezentacjami Jarosław Sobolewski powiedział krótko o tym czym zajmuje się IAB i pokazał, że czasem nawet pojawia się na lokalnych wydarzeniach jak ID 🙂

A jak podsumować całe wydarzenie? Na moje oko ponad 500 osób, dwie prezentacje z czego jedna naprawdę wartościowa. Do tego okazja do odświeżenia i zawarcia nowych kontaktów. Jak na razie ID to jednak nie konferencja czy spotkanie branżowe a po prostu impreza klubowa na której pojawia się dużo ludzi pracujących w krakowskich agencjach.
Jeśli liczycie na dyskusje na temat strategii, chcecie poznać pikantne szczegóły kampanii itp. to raczej nie miejsce dla Was. Jeśli chcecie napić się piwa i dowiedzieć gdzie i dla kogo pracuje znajoma osoba, z którą nie widzieliście się od kilku miesięcy, rezerwujcie czas bo za 3 miesiące kolejny ID.

, , ,

Interactive Day w najbliższy piątek

11 Sty , 2011  

W najbliższy piątek w Fabryce spotkanie z cyklu (skoro już drugie to znaczy, że z cyklu) Interactive Day. More…

, ,

Co się wydarzyło na drugim MoonCampie

10 Gru , 2010  

Wczoraj odbyło się drugie spotkanie z cyklu MoonCamp. Moon trochę się rozkręcił i zaplanował aż 5 prezentacji. Z biegiem czasu okazało się, że zmieszczą się tylko 4.

More…

, , , , ,

Już w czwartek następny MoonCamp

7 Gru , 2010  

W Krakowie brakuje spotkań branży IT, dlatego cieszą inicjatywy takie jak KrakSpot czy MoonCamp. Już w najbliższy czwartek odbędzie się drugi MoonCamp. Poniżej plan prezentacji.

More…

,