AtomStore – szukamy partnerów (webdesignerów, webmasterów, konsultantów, agencje)

Logo AtomStore - systemy e-commerceJuż za kilka tygodni wystartujemy z AtomStore-em. Pracujemy obecnie nad najważniejszymi integracjami, testujemy kluczowe moduły, wdrażamy pierwsze sklepy oraz pracujemy nad stronę produktową. Dopięcie wszystkiego na ostatni guzik zajmuje sporo czasu, ale jest też bardzo przyjemnym wyzwaniem 🙂

Równocześnie z pracami nad stroną uruchamiamy program partnerski. Jest on tworzony z myślą o agencjach interaktywnych i kreatywnych, webmasterach, konsultantach, projektantach oraz agencjach SEO/SEM. W zależności od kompetencji partner może zapewniać klientowi końcowemu:

  • konsulting i sprzedaż usług AtomStore
  • kreacje graficzną – projekt strony głównej, podstron sklepu oraz szablonów newslettera, aukcji
  • kreacje graficzną oraz wdrożenie projektu w systemie AtomStore*
  • usługi SEO/SEM
  • integracje systemu FK, ERP z systemem AtomStore

*) Jako jedna z nielicznych platform umożliwiamy klientom i partnerom bezpośredni dostęp do szablonów sklepu. Dzięki temu klienci i partnerzy mogą wdrażać projekty graficzne bez naszego udziału. Dodatkowo mogą także liczyć na pomoc naszych programistów oraz dostęp do dokumentacji.

Stawiamy na jakość!

Naszym celem jest stworzenie platformy e-commerce klasy premium. Chcemy aby AtomStore był kojarzony z jakością, zaawansowanymi możliwościami, efektywną sprzedażą w internecie. Dotyczy to zarówno platformy jak i całego procesu wdrażania sklepu. Ze względu na dynamicznie zmieniające się realia rynku e-commerce, agencji interaktywnej czy webmasterowi ciężko jest nadążyć z aktualizacją własnej platformy e-commerce, tworzeniu nowych funkcjonalności. Z drugiej strony dostawca platformy ma ograniczone możliwości obsługi klienta – nie da się realizować 20 sklepów w miesiącu i utrzymać najwyższej jakości (architektura informacji, prototypowanie, kreacja, konsulting, wdrożenie).

Dzięki programowi partnerskiemu AtomStore możesz realizować profesjonalne sklepy internetowe skupiając się na głównych kompetencjach Twojej firmy. My dostarczymy platformę e-commerce, zapewnimy profesjonalny support, zrealizujemy funkcjonalności dedykowane. Dodatkowo otrzymasz wynagrodzenie za sprzedaż systemu AtomStore.

??Jak zostać partnerem?

Wystarczy skontaktować się ze mną: lukasz.plutecki[at]netarch.com.pl lub 609 12 73 72.