Kolejny ShopCamp już za tydzień, widzimy się w Zielonej Górze!

shopcamp13 kwietnia w Zielonej Górze odbędzie się drugi w tym roku ShopCamp . Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 (UWAGA: to wcześniej niż zwykle).

Podczas spotkania w Zielonej Górze porozmawiamy między innymi o prowadzeniu e-biznesu poza miejskimi aglomeracjami oraz  sprzedaży na rynku niemieckim.

Agenda  spotkania zapowiada się bardzo interesująco, podczas spotkania wystąpią między innymi:

10:10 Norbert Trudziński Neosport.pl Specjalizacja szansą na kryzys i konkurencję?
10:35 Bartosz Jasiński Denley.pl Niemiecki rynek e-commerce alternatywnym kanałem sprzedaży
11:00 Anna Adamek Kancelaria Prawnicza Włodzimierz Głowacki i Wspólnicy Sprzedaż w Internecie od strony prawnej – rozpatrywanie zwrotów i reklamacji
12:30 Paweł Gruszecki FreecoNet
12:55 Piotr Długi Cafe News Program lojalnościowy jutra …
13:25 Bartosz Zadurski VebaGroup.pl E-obsługa klienta – jak obsługiwać klientów w sklepie internetowym

Aby wziąć udział wystarczy się zarejestrować (wstęp wolny). Już drugi rok z rzędu jako partner merytoryczny (tym razem jako AtomStore) wspieramy Fundacje Polak 2.0 w organizacji ShopCamp-ów. Mamy nadzieje iż cykl imprez będzie miał pozytywny wpływ na rozwój rynku e-commerce, ułatwi właścicielom sklepów nawiązywanie kontaktów i zdobywanie wartościowej wiedzy na temat prowadzenia sklepów.

Po głównej części odbędzie się ShopCamp ARENA – jeśli chcesz zaprezentować swój biznes, pomysł czy rozwiązanie, możesz zrobić to podczas 5 minutowej prezentacji.

Rusza nowa edycja ShopCamp-ów – start 2 marca, Poznań

shopcamp2. marca w Poznaniu odbędzie się pierwszy w tym roku ShopCamp . Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 (UWAGA: to wcześniej niż zwykle).

Spotkanie w Poznaniu będzie stało pod znakiem „męskiego hobby”.

 

Agenda pierwszego spotkania zapowiada się bardzo interesująco, podczas spotkania wystąpią między innymi:

10:00 Adam Jesionkiewicz Astromarket.pl Od kosmicznego hobby do globalnego biznesu
10:20 Igor Czajkowski Cyklotur.com Czy pasja chroni przed bankructwem?
10:40 Tomasz Karwatka Divante Praktiker – case study
11:00 Łukasz Więcek Majsterkowo.pl Współpraca z blogerami – jak do tego podejść?
12:00 Marek Prudel Militaria.pl Kanały offline i online jak je łączyć?
13:00 Kamil Brzeziński Agora m-commerce – trendy i strategia dla e-sklepów

Już drugi rok z rzędu jako partner merytoryczny (tym razem jako AtomStore) wspieramy Fundacje Polak 2.0 w organizacji ShopCamp-ów. Mamy nadzieje iż cykl imprez będzie miał pozytywny wpływ na rozwój rynku e-commerce, ułatwi właścicielom sklepów nawiązywanie kontaktów i zdobywanie wartościowej wiedzy na temat prowadzenia sklepów.

Aby wziąć udział wystarczy się zarejestrować (wstęp wolny).

Już w najbliższą sobotę ShopCamp w Warszawie

ShopCampPiętnaste, jubileuszowe spotkanie profesjonalistów branży internetowej ShopCamp odbędzie się 10. listopada w Warszawie. Najgorętszy okres w e-commerce trwa. Dzieciaki czekają na prezenty, a rekiny e-biznesu pomagają elfom zapełnić wór Świętego Mikołaja.

Po sukcesie poprzedniej edycji ShopCamp “Erotica” to kolejne spotkanie dedykowane określonym odbiorcom. Do tablicy wywołujemy: “Dzieciaki”. Podczas ShopCampu “Dzieciaki”, wystąpi m.in. Wiktor Wilk, Project manager ciufcia.pl – najpopularniejszego w Polsce serwisu edukacyjnego dla dzieci, który przybliży jak “monetyzować” rodziców w sieci. Katarzyna Krzysztofiak z Allegro będzie mówić o tym, że w kryzysie również można zarabiać, szczególnie jeśli sprzedaje się produkty dla dzieci. Z kolei Ilona Lewkowicz brand manager Baby’s Secret, zaprezentuje pierwszy polski klub zakupowy dla mam. Paweł Stępień z Funmedia.pl, opowie o tym jak nikomu nieznany projekt 8.1 przeszedł drogę do pozyskania ponad 1000 szkół podstawowych oraz 1000 bibliotek w Polsce.

Pełną agendę spotkania:

12:00 Katarzyna Krzysztofiak Allegro W kryzysie można zarabiać – czyli rynek artykułów dziecięcych na Allegro
12:25 Wiktor Wilk Ciufcia.pl 8 sposobów na 40 000 PLN miesięcznie – monetyzacja rodziców w sieci.
12:50 Bartosz Ulman Libra Wyzwania na linii e-commerce – hurtownia
13:15 Agata Kozak Next is Great Mobilne aplikacje edukacyjne dla dzieci – jak zaistnieć w App Storze, amerykańskich szkołach i mediach
14:20 Krystian Gontarek GameTeller.net Komunikacja z dziećmi w sieci
14:45 Dorota Bachman Smyk.com
15:10 Paweł Stępień Funmedia Funenglish.pl – jedyny e-podręcznik w Polsce, historia krótka
15:35 Ilona Lewkowicz Baby’s Secret Baby’s Secret – pierwszy klub zakupowy dla mam

ShopCamp to spotkania dotyczące szeroko pojętej tematyki sprzedaży w internecie. Najbliższe spotkanie to ostatnie w tym roku, a zarazem kończące trzeci cykl ShopCampu, który gromadzi społeczność e-commerce od 2010 r. Oprócz dużej dawki wiedzy ekspertów, spotkaniom towarzyszy luźna atmosfera, która powoduje, że ich uczestnicy bez problemu przełamują bariery komunikacyjne i nawiązują cenne kontakty z innymi ShopCampowiczami. Podczas “Dzieciaków” będzie też można wrócić na chwilę do szkolnych lat – spróbować waty cukrowej i obejrzeć występy mima. To co odróżnia ShopCampy od innych konferencji to także Arena, podczas której każdy może zaprezentować przez 5 minut swój pomysł, ideę bądź odkrycie – mikrofon jest Twój.

Aby wziąć udział w ShopCampie wystarczy się zarejestrować (bezpłatne) na oficjalnej stronie.

Trzeci cykl ShopCampu wspiera Mecenas – Platforma iStore. Merytorycznie partneruje spotkaniom NetArch. Logistycznie spotkania wspiera Siódemka S.A. Partnerem wspierającym ShopCamp Dzieciaki jest Trusted Shops i SOFORT banking.

Źródło: Fundacja Polak 2.0

Jutro widzimy się na ShopCampie!

ShopCampJutro, w samo południe, branża e-commerce spotka się po raz pierwszy po wakacjach. Tym razem specjalne wydanie ShopCampa poświęcone głównie branży erotycznej.

Agenda prezentuje się naprawdę interesująco:

12:10	Joanna Keszka	 Barbarella.pl	 
12:35	Piotr Grochowski	 Olive	 
13:00	Konrad Latkowski	 Manubia
13:25	Dorota Sakowska	 Pussy Project
13:50	Karolina Grzybowska	 Women Alternative
15:15	Anna Gąsiorowska	 Frywolnie.pl	
15:40	Łukasz Plutecki	 Sempai	 
16:05	Adrian Borkowski	 Perfect Dating
16:30	Anna Moderska	 Toyparty.pl & Funfactory.pl

Widzimy się jutro o 12 w Browarze Mieszczańskim na ul Hubskiej 44. Więcej szczegółów:
http://shopcamp.pl/agenda

Pamiętajcie o ShopCampie – już w sobotę w Gdyni!

ShopCampJuż w najbliższą sobotę 2 czerwca odbędzie się ostatni przed wakacjami ShopCamp – spotkanie dla przedstawicieli sklepów internetowych. Na uczestników czeka duża dawka wiedzy na temat e-commerce, a także gość specjalny. Sprawdź co przygotowaliśmy.

W PROGRAMIE:

 • Rafał Irla (Albertus) – Case study Albertus
 • Marcin Majzner (Aplon.pl) – Crosseling przy sprzedaży na Allegro
 • Marcin Dobkowski (Madbooks/Bookiatryk)
 • Jarosław Banacki (Cyfrowe.pl) – Automatyzacja procesów w sklepie internetowym
 • Oskar Jedynasty (Implix/GetResponse) – Email Marketing w eCommerce – największe wyzwania

Specjalnie dla uczestników odświeżamy formułę ShopCampu. Właśnie w Gdyni zainagurujemy cykl wywiadów pod nazwą „Detektor Kłamstw”. Tym razem pod ostrzałem pytań znajdzie się Wojciech Czernecki – Prezes Grupy Nokaut.

Wejdź na stronę ShopCampa i zarejestruj się! Udział jest bezpłatny. Start godz. 12:00. Spotkanie odbędzie się w Blues Club (ul. Portowa 9).

Mecenasem spotkań ShopCamp jest Platforma iStore. Patronat merytoryczny sprawuje NetArch. Logistyczne wsparcie zapewnia Siódemka.

ShopCamp w Międzyzdrojach – rejestruj się bo czas!

ShopCampJeżeli nie mieliście ostatnio okazji dotrzeć do Poznania i Białegostoku, koniecznie musicie pojawić się na ShopCampie w Międzyzdrojach. Już 26 maja odbędzie się kolejne inspirujące spotkanie dla entuzjastów e-commerce.

„Do tej pory ShopCamp odbywał się w dużych miastach. Spotkanie, które odbędzie się 26 maja, jest ostatnim przed wakacjami – z kolejnymi odsłonami wracamy dopiero w październiku. Tym samym uznaliśmy, że Międzyzdroje to idealne miejsce na zakończenie udanego wiosennego sezonu. Liczymy na świetny weekend w doskonałym barcampowym klimacie” – mówi Dorota Szymanowska, event manager ShopCampu.

Podczas spotkania wystąpią między innymi:

 • Rafał Irla (Albertus) – Case Study Albertus
 • Marcin Majzner (Aplon.pl) – Crosseling przy sprzedaży na Allegro
 • Robert Janeczek (Zubibu) – Mobile commerce na każdy budżet
 • Marcin Piwowarczyk (BoldCommerce) – Budowanie marki sklepu
 • Łukasz Plutecki (NetArch) – Automatyzacja procesów w sklepie internetowym
 • Maciej Górski (Implix)

Uczestnicy ShopCampu mają też możliwość wystąpienia z 5-minutową prezentacją w ramach ShopCamp ARENA. To doskonała okazja, aby zadebiutować w roli prelegenta i ewentualnie pokazać swój produkt czy usługę.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się na stronie imprezy. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12:00. Agendę oraz inne szczegóły znajdziecie na http://shopcamp.pl/

Mecenasem spotkań ShopCamp jest Platforma iStore.pl. Partnerem merytorycznym ShopCamp jest firma NetArch. Wsparcie logistycznie zapewnia Siódemka S.A.