Social commerce – infografika

23 Mar , 2012  

Infografika dotycząca skutecznego wykorzystania social media w sklepie internetowym:

, , ,

Gdzie jest siła social w commerce (infografika)

2 Gru , 2011  

Siła social commerce

Świetna infografika przedstawiająca siłę social commerce. Warto zauważyć, iż siła social commerce to pewne procesy psychologiczne które decydują o zakupie danego produktu, a nie system sprzedaży w serwisie społecznościowym.

Siła social commerce

, , ,

Social commerce, social consumer, social influance – ale o co cho?

28 Kwi , 2011  

social influance - friends, experts, celebrities, customer

W ostatnim czasie commerce otrzymało nowe przedrostek „social”. W Polsce social commerce kojarzy się głównie z posiadaniem sklepu na Facebook-u. Jakiś czas temu tworząc artykuł „Social commerce ? czyli świnka morska 2.0” pisałem, iż social commerce zaczął się znacznie wcześniej i obejmuje wiele serwisów i procesów dotyczących handlu internetowego.

More…

, , ,

Klienci szukają recenzji w sieci, ale nie społecznościowej

13 Kwi , 2011  

Ciekawe badanie i statystyki na temat miejsc w których klienci szukają opinii na temat recenzji produktów i sklepów internetowych.

More…

, , , ,

Zakupy grupowe – quo vadis?

28 Sty , 2011  

Najważniejsze serwisy zakupów grupowych w Polsce (źródło: PBI)

Rok 2010 został okrzyknięty rokiem Facebook-a w Polsce. Ojtam, ojtam. Może i w Polsce był to rok Fejsa, jednak na świecie prawdziwą rewolucje stanowił rozwój serwisów zakupów grupowych.

More…

, , ,

Social commerce – sprzedajemy na Facebook-u

21 Paź , 2010  

Życie samo pisze scenariusze. Obiecywałem niebawem wywiad z jednym z czołowych polskich sprzedawców w social media – pytania już powstają, obiecywałem także swoje zdanie na temat social commerce. Dziś na godzinę zmarł Facebook i pomyślałem sobie, coby było gdybym miał sklep na Facebook-u?

More…

, , , , ,

Social commerce – czyli świnka morska 2.0

14 Paź , 2010  

Pewnie każdy(a) z Was słyszał(a) o problemie świnki morskiej, że ani świnka ani morska. Prawie tak samo jest w przypadku social commerce – ani social media, ani e-commere 😉 Prawie robi różnice, dlatego dzisiaj postanowiłem napisać trochę na ten temat.

More…

, , , , ,